İletişim Bilgileri

  • Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL

  • 08503041444

Web Tasarım Hizmetleri

   CMS Web Tasarım 2014 yılında Güven Group Teknoloji ve İletişim Hizmetleri tarafından müşterilere sunulan bir web platfom hizmetidir. CMS (Content Management System), firmaların sitelerini bir webmaster ihtiyacı olmadan düzenleyebilmelerini, kendi diledikleri gibi oluşturabildikleri bir sistemdir. Biz CMS Web Tasarım olarak %100 yönetilebilir bu yazılımlarımızla firmaların bu ihtiyaçlarını karşılama uğraşındayız. Bunun yanında müşterilerimize SEO hizmeti vererek arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlıyor ve kendi pazarlarında lider konuma ulaşmaları için uğraşıyoruz.
 
  CMSWebTasarim.com firmaların sitelerini herhangi bir webmastere ihtiyaç duymadan%100 olarak site sahiplerinin  düzenleyebileceği bir sistemi kullanıcılarına sunmaktadır.

   Bunun dışında CMSWebTasarim.com olarak İsteğe Göre Websitesi, SEO Arama Motoru Optimizasyonu, Site analizleri,
Sosyal Medya Yönetimi, Mobil Website gibi hizmetlerde vermekteyiz. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için www.cmswebtasarim.com adresini tıklayınız.

 

Seo Hizmetlerimiz ( Arama Motoru Optimizasyonu )

     Seo'yu basit olarak açıklamak gerekirse web sitenizin belli bir kelimede arama motorlarında üst sayfalara yani 1 sayfalarda çıkmasıdır. Güven Group Teknoloji ve iletişim hizmetleri olarak 100 üzerinde web sitemiz ile arama motorlarında 1 sayfa üst sıralara çıkardık.

    Seo Optimizasyon ve internet danışmanlığı hizmeti almak isteyen müşterilerimizin web sitelerinin olması mevcut web sitelerine daha öncesinde seo çalışması yapılmamış olması gerekmetedir malum piyasada 1 sayfa seo hizmeti veren kurumsal veya bireysel seocular bulunmamaktadır çoğu ise sözde seo programlarıyla yalan yanlış seo hizmeti vermektedir Güven Group ise %100 Organik seo hizmeti sunmaktadır.

    Seo Hizmetini hem kurumsal hemde müşterinin isteğinde bireysel web sayfalarında arama motorlarında 1 sayfalara çıkarıyoruz isteyen müşterlerimize hit odaklı organik seo paketlerimizde mevcuttur bu paketlerle web sitenizleriniz aramalarda 2 veya 3 sayfalarda ise bu 5 sayfada olabilir güçlü paketler alarak web sitenizi 1 sayfalara çıkarabilir daha çok marka ve müşteriye ulaşabilirsiniz. Paketlere ulaşmak için http://cmswebtasarim.com/seohizmetleri.php linkine tıklayınız güvenilir seo paketlerine ulaşabilirsiniz

   Sitelerinizi ve firmalarınızı destekleyebileceğimiz http://www.googleanaliz.com/ - organik hit sağlamak için http://www.siteniekle.com.tr/ ve firmanız varsa arama motorlarında firmalarına ulaşmak isteyen kullanıcılar içinde http://www.firmaekle.com.tr/  sitelerinizi ve firmanıza değer katmaya devam edeceğiz.

    Örnek verecek olursa http://www.faturaodememerkezi.com.tr sitesine fatura ödeme merkezi kelimesinde başaralı bir seo çalışması ile arama motorlarında en üst sayfada yani 1 sayfa 1 sıraya çıkarılmış marka ve müşteri odaklı potansiyeline ulaşmıştır neden sizde bu şekilde aramalarda üst sayfalarda ve üst sıralarda yeriniz olmasın.

     Ayrıca şirketimiz fatura kontör yazılımı olarak PAYSTORE markasını desteklemektedir. PAYSTORE yazılımının gelişmesi güncellenmesi konusunda ciddi efor sağlamaktadır. PAYSTORE fatura kontör yazılımı şu an Türkiye' nin en iyi bu alandaki yazılımıdır. Yazılım BDDK nın istediği tüm kriterlerden başarı ile geçmiştir. Hali hazırda lisansı onaylanmış ödeme kuruluşları da yazılımımızı kullanmaktadır. Detaylı bilgi için www.paystore.com.tr sitemizi ziyaret ediniz.