Gizlilik Politikası

 

Fatura Tahsilatı Merkezi. müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile faaliyet alanı gereği, işbu Fatura Tahsilatı Merkezi kurumsal web sitesi faturatahsilatmerkezi.com.tr ve Fatura Tahsilatı Merkezi İnternet Şubesi'ne (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Web Sitemiz'den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından Fatura Tahsilatı Merkezi sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Fatura Tahsilatı Merkezi personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Fatura Tahsilatı Merkezi sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Fatura Tahsilatı Merkezi bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Fatura Tahsilatı Merkezi'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Fatura Tahsilatı Merkezi bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Fatura Tahsilatı Merkezi sorumlu değildir.

Fatura Tahsilatı Merkezi, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Fatura Tahsilatı Merkezi gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Fatura Tahsilatı Merkezi'ye aittir. Web Sitemiz'in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Fatura Tahsilatı Merkezi' nde saklıdır.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla Fatura Tahsilatı Merkezi sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda Fatura Tahsilatı Merkezi'ne danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Saygılarımızla,
Fatura Tahsilatı Merkezi