Fatura Tahsilat Merkezi - FTM | Fatura Tahsilat Merkezi
Fatura Tahsilat Merkezi
Anasayfa \ Hizmetlerimiz \ Fatura Tahsilat Merkezi

Pratik İşlem Fatura tahsilat merkezi ile tüm kurum tahsilatlarını gerçekleştirebilirsiniz. 

       Günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları, gibi tüm faturaların ödenmesi hizmetidir. Bu hizmete konu olan kurum ve kuruluşlar, online olarak işlem yapılabilenler ile off-line çalışanlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Online çalışan kurum ve kuruluşlara ödeme yapıldığı anda ya da çok kısa sürede faturanın ödendiği bilgisi sorgulamalarda ortaya çıkmaktadır.


       Fatura Tahsilat Merkezi   BDDK 6493 sayılı kanun ve yönetmelik ile Pratik İşlem temsilcisi olarak fatura tahsilat merkezi temsilcisi olabiilirsiniz. Tahsilatı yapan kuruluşların çalışma prensiplerini belirlemiştir. Örneğin bu kuruluşların banka anlaşması yapmış olmalarını zorunlu kılmıştır.  Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri, Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu ile pazarlama faaliyeti anlaşması yaparak , siz değerli müşterilerizin zamanını ve güvenliğini en üst noktaya taşıyarak online olarak sunulabilecek her türlü hizmeti temsiler aracılığı ile ayağınıza getirmektedir. Bu konuda da Türkiye Cumhuriyeti’nin ticaret yasaları ile uluslarası anlaşmalarla belirlenmiş ilke ve etik değerlere bağlı olarak çalışmaktadır.

 

Pratik İşlem Fatura Tahsilat Merkezi Elektrik, doğalgaz, Su, Tv Yayın, Özel Firma, ve daha bir çok kurum ödemelerini yapabilirsiniz.

Fatura Tahsilat Merkezisistemine ihtiyacınız var ise hemen temsilci başvurusunda bulunarak 6493 sayılı kanun ve yönetmeliğe uygun çalışmak istiyorsanız Pratik İşlem fatura tahsilat merkezi olarak biz sizlere en iyi hizmeti verebiliriz. Diğer Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın
 otel paket kontör parça kontör toptan kontör firme ekle haber oku fatura tahsilatı fatura ödeme noktası fatura tahsilat sitesi fatura tahsilat sistemi video izle kontör yükle fatura ödeme merkezi callback